Hesabınızı Askıdan Aldırın

Hesabınız askıya düşmüşse ve hesabınızı tekrardan aktifleştirmek istiyorsanız aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Çok geniş ürün yelpazesine sahip, marka bilinirliği yüksek, kariyer yapabilmek kolay, ürün satışı yapması kolay, %30-%40 satış kazancı, yeni üyeler için hoş geldin hediyeleri, birbirinden güzel başlangıç paketleri, her ay değişen teşvik hediyeleri, yüksek prim kazançları, seviye atlama bonusları, performans bonusları, Almanya - Türkiye ortak kazanç elde etme imkânı

Makyaj, parfüm, cilt bakımı, saç bakımı, kişisel bakım, gıda takviyesi, temizlik ürünleri, glutensiz ürünler ve aksesuar kategorilerinde ürünleri bulunmaktadır. Tüm Farmasi ürünlerini ve fiyatlarını katalog bölümünden inceleyebilirsiniz.

Ürün Satışı Kazanç Oranları
Farmasi bölümünde ürün satış kazancı %30
Dr.C.Tuna bölümünde ürün satış kazancı %40

Prim Kazanç Oranları
1.500 TL Puan %8
5.000 TL Puan %12
10.000 TL puan %16
15.000 TL Puan %19
25.000 TL Puan %23

Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik tamamen ücretsizdir. Üyelikte ve sonrasında hiçbir kayıt ücreti ödemezsiniz.

Farmasi'de bu tür herhangi bir zorunluluk yoktur.

Üye olmanız herhangi bir iş yapacağınız anlamına gelmez. Kişisel alışverişinizi uygun fiyata yapabilmek ve fırsatlardan faydalanmak için de üye olabilirsiniz. Yani; üye olduktan sonra istediğiniz gibi davranış sergilemek sizin elinizdedir.

Üye olduktan sonra ürünleri indirimli fiyattan satın alır ve katalog fiyatına göre satış yaparak satış kazancı elde edebilirsiniz. Ayrıca yeni üyeler ekleyerek onların alışverişlerinden prim kazanabilirsiniz. Bu konu hakkında daha detaylı bilgi almak için bilgi formunu doldurmanızı öneririz.

2 ay boyunca hiç alışveriş yapmazsanız hesabınız otomatik olarak askıya düşer. Bu durumda bir lider yardımı ile tekrardan hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

Doğrudan satış şirketlerinin tabi olduğu 14.01.2015 tarih ve 29236 sayılı resmi gazetenin iş yeri dışında kurulan sözleşmeler gereği madde 25/10 ve sahi mevzuata uygun üyelik kaydı yapılabilmesi için 18 yaşını doldurmuş olduğunuzun yasal ve zorunlu teyidi, kimlikte yer alan isim, soy isim, dtarihi ve tckn alanlarının nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğü resmi web sitesi üzerinden doğrulanması ile mümkündür.

Yerli Malı

Tamamen Yerli ve Milli Şirket

Ürün Çeşidi

2.000 Üzeri Ürün Çeşidi

Satış Kazancı

%30 ve %40 Oranında Kazanç

Prim Kazancı

%21 Bonus Prim Kazancı